logo
dollar
euro

У Полтавському педуніверситеті зберігають українські традицій писанкарства

16:51 04.04.2014 eye 316
У Полтавському педуніверситеті зберігають українські традицій писанкарства

Перед Великодніми святами майстри народної творчості Полтавщини, в рамках ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Феномен писанки в сучасному культурно-освітньому просторі", провели майстер-клас із розпису писанок.

Захід відбувся в фойє Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Диво-писанки  народжувались   за допомогою воску, фарби, дерева. Присутні могли також познайомитись із виставкою робіт студентів університету. Серед експонатів – писанки з дерева, бісеру, вишиванки, родинні дерева, вишиті картини та ін.

Конференція, присвячена писанці, у Полтаві проводиться вже в одинадцяте.  Протягом останніх років цей захід набув статусу Всеукраїнського. Цього року в ньому взяли участь представники різних міст України та районів Полтавщини.  Конференція є першим заходом в рамках відзначення щорічних пасхальних заходів, які завершуються на другий день Великодня Обласним святом та виставкою-конкурсом "Воскресни, Писанко", присвяченому світлому Христовому Воскресінню в м. Карлівці".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх