logo
dollar
euro

Перевізники хочуть брати з полтавців по 3 гривні за проїзд

10:57 04.04.2014 eye 721
Перевізники хочуть брати з полтавців по 3 гривні за проїзд

Сьогодні під стінами Полтавської міської ради зібрались перевізники, які вимагали підвищення тарифів за користування послугами перевезення населення у громадському транспорті.

За інформацією, оприлюдненою прес-службою міської влади, директор ТОВ "Євробус Полтава" Михайло Костов так мотивує вимоги: "Ціна пального так сильно підскочила, що ми вже фактично не можемо надавати послуги населенню при сучасних тарифах. Ми принесли економічно обґрунтовані розрахунки і хочемо довести владі, що тариф у три гривні буде покривати наші витрати за перевезення".

Перевізники мали  рішучі наміри зустрітися сьогодні з міським головою. Однак, Мамай поїхав на засідання сесії Київської райради. То ж поспілкувались з начальником відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому Олександром Андросовим. Чиновник запропонував мітингувальникам  вибрати  ініціативну групу в складі 5-10 осіб, подати звернення та економічні розрахунки, які доводять необхідність підвищенні тарифів на пасажирські перевезення. Створена ініціативна група вирішила прийти на переговори до міського голови в понеділок о 10.00.

Нагадаємо, що це не перша спроба перевізників Полтави підняти ціни на проїзд в міському транспорті. Й у цих намірах вони завжди отримували підтримку міської влади. Щоправда, їм не вдавалося переконати в своїй правоті Антимонопольний комітет і громадськість, яка щиро сумнівається у економічній обґрунтованості  й попередніх підвищень плати за проїзд.


Наверхнаверх