logo
dollar
euro

Полтаву відвідав Генеральний консул Республіки Польща у Харкові

8:17 04.04.2014 eye 270
Полтаву відвідав Генеральний консул Республіки Польща у Харкові

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук та перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко вчора, 3 квітня, зустрілися з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові Яном Ґрантом.

Учасники зустрічі досягли повного взаєморозуміння в потребі подальшої економічної співпраці. Голова Полтавської ОДА  висловив зацікавленість в  залученні польських інвесторів.  Пріоритетним є розвиток співпраці в енергетичній сфері,  малому та середньому бізнесу та в спільних проектах із енергоефективності. Нині Полтавщина підтримує стосунки із Підкарпатським воєводством Польщі.  Найближчим часом заплановано  п’ять  поїздок полтавських делегацій, які вивчатимуть досвід реформування місцевого самоврядування. Також  Полтавська обласна рада тісно співпрацює з Любліном, вивчаючи досвід перспективного планування регіону.

Огромный выбор, оригинальные брендовые товары и привлекательные цены. Доставка товаров из США, Китая, международные перевозки грузов.

Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Ґрант виказав підтримку європейським прагненням України і зацікавлення в співпраці. Він також висловив задоволення намірами влади створити прозорі умови для роботи бізнесу. На думку дипломата, це суттєво збільшить шанси обох сторін на економічну співпрацю і зацікавить польських інвесторів. Ян Ґрант додав, що малий та середній бізнес свого часу дуже допомогли Польщі підняти її економіку. І своїм досвідом реформ, проведених після вступу до Європейського Союзу, Польща сьогодні готова поділитися з Україною.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Голова ОДА Віктор Бугайчук вручив польському дипломату книги про Полтавщину та її економічний потенціал. А Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Ґрант передав очільнику області праці видатного польського політичного діяча Лешека Бальцеровича.

"Це – мій друг, і він нині дуже вболіває за Україну", – зазначив пан Ґрант. Також дипломат подарував Віктору Бугайчуку книгу про іншого видатного польського громадського діяча, борця руху опору Яна Карського та повідомив, що консульство має намір провести в Козельщині наукову конференцію, присвячену його життєвому подвигу. Бо саме в Козельщині в часи німецької окупації під час Другої світової війни був табір смерті, де тримали Яна Карського і звідки йому вдалося втекти. Цього року виповнюється 100-річчя з дня народження цього Праведника Світу, що першим привернув увагу керівників  США та Великої Британії на необхідність відреагувати на існування фашистських таборів смерті, щоб запобігти Голокосту.


Наверхнаверх