logo
dollar
euro

Полтавщина опікується енергозбереженням

13:23 16.12.2019 eye 377
Полтавщина опікується енергозбереженням

Сьогодні, 3 квітня, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук і заступник голови облради Володимир Микійчука зустрілись з делегацією Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ "Енергоефективність у громадах".

У зустрічі взіли участь й представників міст-учасників проекту – Миргорода, Лубен, Полтава та Комсомольська. Під час зустрічі обговорювалось впровадження енергетичного менеджменту та Плану дій сталого енергетичного розвитку в цих містах.

Представники влади Полтавщини  підтвердили наміри сприяти реалізації в регіоні заходів із енергозбереження: застосування альтернативних джерел енергії, управління тепловою енергією в залежності від температури зовнішнього та внутрішнього повітря, встановлення приладів обліку теплової енергії тощо.

Довідково:

Проект українсько-німецького технічного співробітництва GIZ "Енергоефективність у громадах" підтримує відповідні заходи енергозбереження міст-партнерів різними засобами, в тому числі сприянням у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування таких заходів.

Для участі в Проекті створили консорціум міст, лідером якого виступила Полтавська обласна державна адміністрація. Своє бажання щодо участі у консорціумі висловили міста Миргород, Лубни, Полтава та Комсомольськ.

6 лютого 2014 року підписано Меморандум про співпрацю між Проектом GIZ "Енергоефективність у громадах" та консорціумом міст на чолі з Полтавською обласною державною адміністрацією.

5 консорціумів українських міст отримають від Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) технічну допомогу у розмірі 4 млн євро.


Наверхнаверх