logo
dollar
euro

У вихованців Кременчуцької виховної колонії відбулися "Веселі старти"

15:57 03.04.2014 eye 511
У вихованців Кременчуцької виховної колонії відбулися "Веселі старти"

1 квітня серед вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулись інтелектуальні та  спортивні змагання "Веселі старти".

Дійство приурочили до найулюбленішого свята усіх народів - Дня сміху. А гаслом свята стали вислови "Засміятися щирим, світлим сміхом може лише глибока, добра душа".
               
Естафети, гуморески, веселі посмішки, подарунки від жюрі - таким було свято сміху та спорту для учасників та гостей. Юнаки показали свою кмітливість, швидкість та вправність.
              
У змаганнях брали участь команди 2-х відділень: "Проказники" та "Сорванці". Жюрі, до складу якого ввійшли представники адміністрації, оцінювало конкурси  за виконання завдань після кожної естафети.
            
Змагання розпочалися із розминки, де юнакам було запропоновано вирішити гумористичні логічні завдання. Цікава та захоплююча боротьба продовжилась в естафетах: "З м’ячем", "Хвиля", "Черепаха", "Влучний стрілець", "Біг на трьох ногах", "Тачка", "Збирання математичних грибів", "Із скакалкою" та конкурсі капітанів команд. Вирішальним стали змагання у перетягуванні канату.
            
Бурхливими оплесками жюрі, гості та вболівальники свята привітали переможців. Команду – переможця нагородили Почесною грамотою та футбольним м’ячем. Всі учасники змагань отримали в подарунок цікаву художню літературу. Не обійшли поза увагою і найактивніших вболівальників, яким подарували канцелярське приладдя. Інформує прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх