logo
dollar
euro

На Полтавщині дерибанились бюджетні кошти, виділені на спортмайданчики

12:56 03.04.2014 eye 308
На Полтавщині дерибанились бюджетні кошти, виділені на спортмайданчики

Службовці Мінсім'їмолодьспорту незаконно використали понад 1,1 млн грн бюджетних коштів, виділених на облаштування спортивних майданчиків. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Генепрокуратура виявила, що службові особи Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту України для закупівлі послуг з облаштування спортивних майданчиків на прибудинкових територіях обрали товариство, яке не має належної матеріально-технічної бази, засобів та фахівців відповідної кваліфікації для виконання замовлених робіт.

Головне управлінні захисту прав і свобод дітей повідомило, що вищезгаданому суб'єкту господарювання перераховано 7 млн грн бюджетних коштів, при цьому контролю за облаштуванням майданчиків не було. У Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Полтавській областях та м. Одесі акти виконаних робіт було підписані без перевірки їх фактичної готовності.

Перевіркою встановлено,  деякі з оплачених майданчиків відсутні взагалі, інші побудовані за рахунок коштів місцевих бюджетів. На двох об'єктах завищено обсяги проведених робіт.

Генеральною прокуратурою України за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).


Наверхнаверх