logo
dollar
euro

На Полтавщині з початку року виявили 513 неоформлених найманих працівників

11:34 03.04.2014 eye 370

Як повідомила заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб, одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Так за І квартал 2014 року за результатами контрольно-перевірочної роботи порушення податкового законодавства при виплаті доходів фізичним особам встановлені по 20 суб’єктах господарювання, за результатами документальних перевірок яких донараховано понад 1 млн.грн. податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб та 396,7 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Крім того, податковими органами Полтавської області виявлено 513 неоформлених найманих працівників та залучено до державної реєстрації суб’єктами господарювання 56 громадян, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску в сумі 254,0 тис. грн., - інформує ГУ Міндоходів у Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх