logo
dollar
euro

Ветерани Південної залізниці відпочинуть в окупованому Криму

10:34 03.04.2014 eye 679

1 квітня 2014 року з вокзалу Харків-пасажирський делегація з 50 ветеранів-залізничників вирушила на безкоштовне оздоровлення у санаторії "Мрія" (м. Євпаторія).

Південна залізниця, незважаючи на непростий фінансовий стан, завжди намагається відшукати можливість для соціальної підтримки колишніх працівників, які багато років віддали рідній магістралі. Так, упродовж 2013 року у відомчих закладах Південної магістралі пройшли оздоровлення близько 250 ветеранів. Зокрема, ветерани-залізничники за безкоштовними та пільговими путівками пройшли оздоровлення у санаторії ДОЦ "Мрія" (м. Євпаторія) та санаторії ім. Гоголя (м. Миргород). Також пенсіонери Південної магістралі проходили оздоровлення на базі лінійної лікарні с. Клубівка Хмельницької області.

У оздоровчих закладах магістралі створено всі умови для якісного відпочинку та оздоровлення літніх людей: комфортні затишні корпуси з усіма зручностями, першокласне медичне обладнання, висококваліфікований персонал, доброзичлива, тепла атмосфера, - інформує прес-центр Південної залізниці.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх