logo
dollar
euro

Очільники Полтавщини зустрілася з місією ОБСЄ

4:49 14.12.2019 eye 403
Очільники Полтавщини зустрілася з місією ОБСЄ

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона зустрілися з представникам Місії зі спостереження Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ)  за виборами Президента України: Флемінг Таге Харсен і Джульєт Ле Дор.

Представники влади запевнили спостерігачів місії ОБСЄ у прагненні провести президентські вибори за європейськими стандартами.  "Ми зробимо усе необхідне, щоб  виборчий процес на Полтавщині пройшов чесно і прозоро і відповідав усім нормам законодавства", - підкреслив  голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук.

У свою чергу Петро Ворона, голова обласної ради, пообіцяв: для сприяння роботі спостерігачів ОБСЄ влада максимально залучить органи місцевого самоврядування по всій Полтавській області.

Водночас представники ОБСЄ наголосили: їхня місія є нейтральною, вони будуть спостерігати за ходом виборів, аби зробити об’єктивні висновки про хід ведення виборчого процесу.

Довідково: Місія Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) зі спостереження за виборами Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року, прибула в Україну 19 березня на запрошення Міністерства закордонних справ України.  Це вже десята місія ОБСЄ, яка спостерігатиме за виборами в Україні, починаючи з 1998 року.

До складу основної  частини Місії входить 18 експертів, які працюватимуть в Києві. Також близько 100 довгострокових спостерігачів  розпочали роботу на всій території України.

Увага Місії буде приділятися законодавчій базі, включаючи процес реєстрації кандидатів та використання правил фінансування передвиборної агітації. Також спостерігатимуться умови проведення агітації, робота державних органів при проведенні кампанії, реєстрація виборців, умови висвітлення виборчого процесу представниками засобів масової інформації.

Крім того, пізніше до України прибудуть ще близько 900 короткострокових спостерігачів, які працюватимуть у день голосування, стежитимуть за підрахунком бюлетенів і встановленням остаточних результатів.


Наверхнаверх