logo
dollar
euro

Хто ґарантує безпеку полтавській "Ворсклі" в окупованому Севастополі?

8:47 02.04.2014 eye 371
Хто ґарантує безпеку полтавській "Ворсклі" в окупованому Севастополі?

Українська футбольна прем'єр-ліга вирішила провести матчі 24 тур команд із Криму на своїх стадіонах - у Сімферополі та Севастополі.

У 2014 році "Севастополь" і "Таврія" ще не провели жодного офіційного матчу на домашніх аренах. Так, поєдинок севастопольського клубу з харківським "Металістом" був перенесений на більш пізній термін, а сімферопольці свій домашній матч з київським "Динамо" провели на столичному "Олімпійському".

За словами чиновників із УПЛ наразі передумов до перенесення зустрічей на нейтральне поле або ж і зовсім скасування матчів немає. Але чи хтось ґарантує безпеку проведення матчів?

Бажаєте придбати боксерський мішок? Тілько в нашому інтернет-магазині ціни відповідають високій якості та надійності.

У п'ятницю, 4 квітня, першою із українських команд на окупованому півострові має зіграти полтавська "Ворскла". Керівництво полтавського клубу давно вже погодилося грати в Севастополі згідно календаря. Проте, як діставатимуться місця проведення матчу полтавці тримають у секреті. Літаки з України Крим не приймає, а тому можливо доведеться добиратися на півострів через столицю Росії. Та як би там не було у Севастополі "Ворскла" уже забронювала номери в одному із місцевих готелів. А ось чи потурбувалися боси ворсклян про безпеку для уболівальників команди, які можливо надумають поїхати до Криму? Хто їм, та зрештою й самій команді дасть ґарантії безпеки? Наразі про це всі мовчать: і керівництво клубу і їх офіційний сайт.

У той же час фанати дніпропетровського "Дніпра" - одного з лідерів чемпіонату України виступили з заявою в якій стурбовані безпекою перебування команди і уболівальників у Криму: "1 квітня 2014 року, було прийнято рішення про проведення матчу 24-го туру УПЛ "Таврія" - "Дніпро" у місті Сімферополь. У зв'язку з тим, що об'єднанням фанатів "Дніпра" були отримані усні гарантії безпеки знаходження фанатів "Дніпра" на окупованій території автономної республіки Крим (людей не крадуть, блок постів і межі немає, і так далі) від генерального директора УПЛ П. Іванова, ми офіційно запрошуємо цього функціонера на футбольний матч "Таврія" - "Дніпро" з його офіційним папером у складі нашої делегації. Ми готові взяти на себе всі витрати, пов'язані з поїздкою генерального директора УПЛ П. Іванова".


Наверхнаверх