logo
dollar
euro

Активісти-євромайданівці Глобинщини добиваються призначення свого кандидата на посаду голови РДА

8:14 02.04.2014 eye 1731

Активісти-євромайданівці Глобинщин оприлюднили звернення до Полтавського обласного Віче, народних депутатів України Ю. В. Бублика, С. М. Капліна, В. А.  

Головка, керівників області Петра Ворони та Віктора Бугайчука, Голови Верховної Ради України, в. о. Президента України О. В. Турчинова, Голови СБУ В. Наливайченка. Вони вимагають призначення підтриманої громадою кандидата посаду голови районної держадміністрації  директора Жуківської загальноосвітньої школи Василя Вакуленка. Цю кандидатуру, зокрема, підтримують районні організації партій "Свобода" та УДАР. Підтримав її й новий голова ОДА Віктор Бугайчук, відправивши відповідне подання в. о. Президента Турчинову.

Громада звертає увагу на те, що Василь Вакуленко єдиний з директорів освітніх закладів Глобинщини був активним учасником євромайданівського руху в Києві та Полтаві і делегатом Полтавського обласного форуму Євромайданів від Глобинщини.
Однак, активісти Глобинщини стверджують, що  "за достовірною інформацією від кременчуцьких колег та декількох народних депутатів, за всебічної допомоги і підтримки народного депутата і олігарха-мільярдера Костянтина Жеваго в Київ, обминувши облдержадміністрацію, було подано ряд інших кандидатур, в тому числі і по Глобинському району... По Глобинському ж району Жеваго лобіює кандидатуру Григорія Бугайця – колишнього голову райдержадміністрації за часів Кучми, якого в 2001 році за поданням Кабміну Ющенка було звільнено з посади за ряд зловживань, про що активно в той час писала районна пресса".

Члени Народної Ради Глобинщини висловлюють побоювання, що  креатура депутата-прогульника і олігарха Жеваго не буде по-справжньому боротися з корупцією, прикриватиме і узаконюватиме земельні махінації районної верхівки, не захищатиме людей праці від свавілля роботодавців і, головне, не забезпечить демократичний та прозорий вибрчий процес на наступних виборах.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх