logo
dollar
euro

На Полтавщині триває операція "Нерест-2014"

0:51 17.06.2019 eye 746
На Полтавщині триває операція "Нерест-2014"

Держекоінспекція Полтавщини спільно з органами МВС України, органами рибоохорони із залученням громадськості  проводять спільні рейди в рамках операції "Нерест -2014", яка триватиме до червня.

Операція проводиться відповідно до вимог Закону України "Про тваринний світ". Комплексні рейдові перевірки мають запобігатиз браконьєрству та виявляти порушення вимог правил рибальства у нерестовий період.

На жаль, вже з початку операції, міліціонери лінійного пункту в річковому порту Кременчук затримали порушників. Так, на території ландшафтного заказника "Сулинський", близько в ніч з 31 березня на 1 квітня затриманий 21-річний браконьєр.

Чоловік ловив сіткою. Незаконний вилов завдав збитків рибному господарству на суму близько 3668 гривень. У рибалки вилучені гумовий човен, риболовну сітку та свіжовиловлену 23 кг риби.

Штрафні санкції за незаконний рибний промисел нині зросли до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Максимальною мірою покарання, передбаченою Кримінальним законом за браконьєрство, є три роки позбавлення волі.


Наверхнаверх