logo
dollar
euro

До Полтави завітає Стівен Кінґ

4:42 18.09.2019 eye 280
До Полтави завітає Стівен Кінґ

13-ого квітня о 19:00 у ОЦЕВУМі відбудеться перша в Україні зустріч із американським письменником Стівеном Едвіном Кінґом.

"Король жахів" і один з найуспішніших романістів світу завітає до нашого міста на запрошення незалежного мистецького об'єднання "Magnum Opus". З паном Стівеном було доволі важко зв'язатися, єдина можливість це зробити ― його акаунт в твіттері (twitter.com/StephenKing), який і атакували маґнумці.

Вражений такою наполегливістю, Кінґ вирішив завітати. Як виявилося, він активно спостерігав у мережі за подіями на Майдані Незалежності.

― Я багато чув про Україну і вражений від всього того, що довелося пережити Вашому народу, ― сказав письменник, ― тому я таки скористаюся шансом і подивлюся в очі цих відважних і сміливих людей.

Також наразі відбуваються домовленості з іншими містами України (зокрема Львів, Київ і Харків) про організацію презентацій.

Стівен Кінґ хоче зосередити вечір на розповідях про свої романи й роботу над ними, починаючи від "Керрі" (історія про дівчину-підлітка, котра володіла телекінезом і помстилася однокласникам за власне приниження) і закінчуючи "Доктором Сном" (продовження культового роману "Сяйво"). Також не виключено, що американець зачитає уривки зі свого нового роману "Містер Мерседес", котрий має вийти цього року.

Загалом вимоги пана Стівена доволі скромні ― мати окрему кімнату для писання і щоб його не тривожили з 8:00 до 13:00. Як відомо, прозаїк щодня пише певну щоденну норму (раніше це було 2 тисячі слів, наразі тисяча). Тому колись на одному з полтавських будинків можна буде повісити меморіальну дошку: "Тут перебував і працював американський письменник Стівен Кінґ".

Захід буде проводитися з перекладачем. Ми розуміємо, що це доволі пригальмує американця, але хотілося б, щоб якомога більше людей змогли послухати того, кого у 2007 році включили у список "100 нині живих геніїв" (до речі, від України там був лише художник Іван Марчук).

ЩО? Творчий вечір Стівена Кінґа

ДЕ? Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ), вул. Жовтнева, 67

КОЛИ? 13-ого квітня о 19:00

ЦІНА: оскільки письменник взяв дорожні витрати на себе, то у вартість квитка увійде лише оренда залу ― 20 грн.

В разі запитань – (095) 129-12-64.

:)


Наверхнаверх