logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук прогнозує зростання безробіття

17:33 20.08.2019 eye 406
Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук прогнозує зростання безробіття

Деякі промислові підприємства, що експортують свою продукцію в Росію, будуть змушені зменшити обсяги виробництва. І фонд Центру зайнятості, який наповнюється за рахунок податків цих підприємств, отримуватиме менше коштів.

Про це говорив сьогодні на апаратній нараді голова облдержадміністрації  Віетор Бугайчук. Звертаючись до директора Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої, він зазначив, що очолювана нею установа має бути готовою до скорочення надходжень та погіршення ситуації на ринку праці. Голова ОДА доручив розробити конкретні заходи зі збільшення кількості робочих місць протягом двох тижнів.

Тим часом, пані Клавдієва доповіла, що за три місяці цього року послугами служби зайнятості скористалося 36,2 тис. безробітних. Роботу за цей час отримали 7,6 тисяч людей.

Серед факторів, які сприяли працевлаштуванню стала, зокрема, компенсація підприємствам та організаціям у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за прийом у штат безробітних. Цим скористалося 53 роботодавці, які створили нові робочі місця й працевлаштували 97 безробітних. Працевлаштовані також безробітні, які пройшли професійне навчання, перепідготовку чи підвищення кваліфікації. На жаль, останнім часом спостерігається  скорочення кількості договорів між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь цього року 4,1 тис. безробітних. Існує об’єктивна потреба в збільшенні обсягів складової місцевих бюджетів для організації суспільно корисних громадських робіт. Наразі  на ці цілі з місцевих бюджетів прогнозовано буде витрачено 5,4 млн. грн.


Наверхнаверх