logo
dollar
euro

Новий прокурор Полтавської області приступає до роботи

11:14 31.03.2014 eye 1292
Новий прокурор Полтавської області приступає до роботи

Сьогодні, 31 березня, державного радника юстиції 3 класу Олександра Закорецького представили колективу прокуратури Полтавської області в якості нового керівника.

Зробив це заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк у присутності голови Полтавської облдержадміністрації Віктора Бугайчука, голови Полтавської облради Петра Ворони та керівників правоохоронних органів регіону.

Першочерговими завданнями, які ставить сьогодні Генпрокуратура перед органами прокуратури в областях – це, зокрема, скоординована діяльність усієї правоохоронної системи для збереження законності та правопорядку, посилення протидії корупції, забезпечення додержання конституційних прав і свобод громадян. Олександр Закорецький запевнив, що спільно з працівниками органів прокуратури Полтавщини докладе усіх зусиль для забезпечення законності в регіоні.

Олександр Віталійович Закорецький народився у 1963 році в Оржицькому районі Полтавської області. В органах прокуратури працює 26 років. Великий період його професійної діяльності пов'язаний з роботою в органах прокуратури Полтавської області. Перед призначенням на посаду прокурора області працював в апараті Генеральної прокуратури України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.


Наверхнаверх