logo
dollar
euro

Гральний бізнес на Полтавщині точно не бідував

9:27 31.03.2014 eye 825
Гральний бізнес на Полтавщині точно не бідував

Новий начальник обласної міліції Іван Корсун взявся за гральний бізнес, як і обіцяв на віче.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області.

У п’ятницю, 28 березня, на Полтавщині оперативники управління по боротьбі з економічними злочинами провели близько 40-ка санкціонованих судами обшуків за адресами, де, за інформацією громадськості, працювали гральні зали. Такі заходи проведені в Полтаві, Кременчуці, Комсомольську, Лубнах, Миргороді, Кобеляках. Працівники міліції вилучили понад 460 одиниць грального обладнання та близько 50 тисяч гривень виручки від грального бізнесу. Наразі тривають слідчі дії.

Законодавство дозволяє штрафувати власників нелегального грального бізнесу на суму від 170 тисяч гривень до 680 тисяч гривень. За повторно скоєне порушення –  від 680 тисяч гривень до 850 тисяч гривень.

Зазначимо, що дуже дивним виглядає таке масове «відкриття» добре обладнаних гральних залів протягом короткого терміну. Навряд чи вони могли існувати зовсім поза увагою місцевих органів внутрішніх справ. На жаль, від міліції громада ще не почула жодного  слова, чи будуть покарані ті працівники міліції, які «не звертали уваги» на протизаконний бізнес.


Наверхнаверх