logo
dollar
euro

Полтавці влаштували суботник-бутербродник

13:25 30.03.2014 eye 784
Полтавці влаштували суботник-бутербродник

29 березня відбулося третє прибирання в Кадетському корпусі.

Організаторами, як і минулі дві суботи, стали активісти громадського руху "Чиста Полтава". Не зважаючи на зміну погоди (а ще зранку було +2 °С) і побоювання координаторів, що це стане на заваді ентузіазму, полтавці виконали весь фронт робіт, котрий був запланований в рамках цього заходу.

Оскільки за два попередніх прибирання люди вже отримали значний досвід і навички, то цього разу все робили набагато ефективніше, не витрачаючи зайвих сил та не розпорошуючись на територіях.

В процесі
Зокрема, із самого початку, після інструктажу з техніки безпеки, частина людей пішла прибирати третій поверх будівлі. Хлопці займалися закриттям входів і цього разу вони були забиті не дошками, як минулого разу, коли вже за кілька днів там вільно розгулювала молодь, а шматками бляхи.

О 12:30 для всіх волонтерів був оголошений обід. Цього разу, як і обіцяли координатори, полтавців частували бутербродами із салом двох видів, цибулькою, намазкою на хліб. Про тих, хто постує або є вегетаріанцем теж подбали ― вони ласували печивом, курагою, цукерками і яблуками.

Після третього поверху волонтери перейшли на другий, а потім прибрали ділянки біля сходів. Частину кімнат будівлі залишили недоторканими через аварійність, а в деяких випадках ― щоб показати контраст між чистими і засміченими приміщеннями.

Підкріпитися не зайве
Зрештою, прибирання тривало понад 6 годин. Координатори розповіли про майбутній захід "Кадетаріум", котрий запланований вже наступної неділі (незабаром будуть деталі).

Хотілося б зазначити, що нам страшенно приємно бачити людей, котрі приходять і допомагають вже три суботи поспіль. Це означає, що їм цікаво те, чим займається рух "Чиста Полтава". І ми будемо робити все можливе, щоб ці люди залишалися з нами і надалі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх