logo
dollar
euro

На сесій Миргородської міськради затверджено Генеральний план

11:10 29.03.2014 eye 809
На сесій Миргородської міськради затверджено Генеральний план

28 березня відбулася 42 сесія Миргродської міської ради. Пленарне засідання вів міський голова Сергій Соломаха.

Розпочалося засідання вшануванням пам’яті Героїв Небесної Сотні та голови Народної ради Миргородщини Василя Третецького, котрий помер цими днями від травм, отриманих внаслідок нападу невідомиих.

У роботі сесіївзяли участь 27 депутатів. Вони розглянули, обговорили і прийняли рішення з усіх питань порядку денного, заслухали депутатські запити.

Зокрема,після жвавого обговорення, більшістю голосів депутати затвердили  містобудівну документацію «Генеральний план міста Миргорода Полтавської області» та «План зонування території міста Миргорода».  Як зауважив міський голова Сергій Соломаха, тепер коли громада має Генеральний план, яким, до речі, користуються більшість населених пунктів, буде простіше вирішувати земельні питання та здійснювати містобудівну діяльність.

Проект розроблений з урахуванням інтересів територіальної громади і містить принципові рішення щодо функціонального зонування території міста, розміщення об’єктів державного, загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки та захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природи та історико-культурної спадщини.


Наверхнаверх