logo
dollar
euro

"Творчий Сектор" у Полтаві говорив про Крим, весну і кохання

9:11 29.03.2014 eye 366
"Творчий Сектор" у Полтаві говорив про Крим, весну і кохання

26-ого березня пройшов 5-ий поезомузичний вечір з проекту "Творчий Салон".

Не зважаючи на час проведення заходу (20:00 у будній день) у "Львівській кав'ярні" не вистачило сидінь, тому деякі з найбільших любителів спізнитися слухали поезію стоячи (як і всі виступаючі).

Організатором заходу став поет, "магнумець" Денис Стерн, а засновником всього проекту ― дніпропетровський письменник Євген Морі. Як зауважив Денис, це був останній "Салон" у цьому сезоні, але на осінь він готує нові вечори.

Враховуючи обмеження в часі, вечір мав неабияку динаміку. Хорорно-журлива поезія Каті Кролевської змінювалася заглибленістю в себе Макаренка, відвертість Олени Бублик на відхилення від реальності Романа Повзика.

Музичну складову представляв Олександр Ковальов, котрий у акустичній програмі виконав кілька своїх пісень. Останню, вже не свою - "Подаруй світло" гурту "C.К.А.Й." допомагав виконувати весь зал (слава Богу, слова доволі не складні).

Опісля музики знову залунали вірші. Темпи і динаміка росли. Анна Єгорова і Її поезії говорили про внутрішні зміни. "Останній романтик", Михайло Кишкань, змінювався шукачем людської сутності Дмитром Козуленком, поетичний бородач Андрій Коновалов ― винуватцем і затійником всього цього дійства, Денисом Стерном.

Поети торкалися різним тем ― і в підводках до своїх віршів, і у самих творах. Звісно, зазвичай на першому місці завжди було кохання, але цього разу воно не домінувало і над соціальними подіями останніх місяців. Говорилося і про революцію, свідками якої стали всі українці, і про загрози війни, і про Росію, і про Крим.

Соціальна роль поетів, певно, і полягає в умінні відобразити події на часі, зафіксувати їх для нащадків, а далі вже спостерігати, наскільки універсальними є Твої надбання, чи влучив Ти в серця людей, щоб вони змогли зберегти це послання на віки.

Хоча від кохання важко втекти. І поетам, і музикантам, і слухачам. Весна ж хазяйнує.


Наверхнаверх