logo
dollar
euro

У Полтаві сьогодні говорили про необхідність утворення єдиної Помісної православної церкви без представників УПЦ МП

20:11 18.08.2019 eye 454
У Полтаві сьогодні говорили про  необхідність утворення єдиної Помісної православної церкви без представників УПЦ МП

У обговореннях за "круглим столом" взяли участь представники Української православної церкви Київського патріархату, обласної влади, громадськості та ЗМІ.

Ініціатором заходу виступила Полтавська єпархія УПЦ КП за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На жаль, представники Української православної церкви Московського патріархату участі в обговоренні не взяли.  Секретар єпархії  УПЦ МП протоієрей Михаїл Волощук 27 березня направив листа виконуючому обов'язки директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Юрію Варченку.

У листі, зокрема йдеться про те, що Полтавська єпархія УПЦ МП з радістю сприйняли ініціативу проведення подібної зустрічі, яка має на меті зняття напруги у суспільстві та принесення миру у міжконфесійні відносини на Полтавщині. Однак, офіційне запрошення до участі в засіданні надійшло запізно.

Крім того, представники єпархії не були запрошені до підготовки заходу, обговорення порядку денного та розробки підсумкового документу. Отже, запропонували  відкласти проведення засідання "круглого столу" на термін, за який можливо виконати всі умови для підготовки результативного його проведення. І створити організаційний комітет, в який увійшли б представники усіх православних конфесій Полтавщини.


Наверхнаверх