logo
dollar
euro

Оподаткування акцизним податком переобладнаного транспортного засобу

12:27 28.03.2014 eye 384

Листом № 6700/7/99-99-19-04-03-17 від 24.03.2014 Міністерство доходів i зборів України надає роз’яснення щодо оподаткування акцизним податком переобладнаного транспортного засобу.

Відповідно до Податкового кодексу, акцизний податок справляється з автомобілів, за які при ввезенні на митну територію України не було сплачено акцизного податку i які в установленому законодавством порядку подаються до органів внутрішніх справ України для peєстрації або перереєстрації у зв'язку зi зміною моделі транспортного засобу.

Платником акцизного податку є, зокрема, особа - власник ввезених а митну територіюУкраїнитранспортнихзасобів, щопереобладнуються у легкові автомобілі, з яких справляється акцизний податок.

Об'єктом оподаткування є операції з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль.

У разі здійснення переобладнання непідакцизного транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль датою виникнення податкових зобов’язань є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху.

Якщо власники ввезених на митну територію України транспортних засобів, що переобладнуються у підакцизні легкові автомобілі, не є виробниками таких транспортних засобів, то відповідно вони не подають декларацію з акцизного податку.

Більш детальну інформацію із зазначеного питання можна отримати на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України за адресою: minrd.gov.ua або звернувшись до Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів за телефоном 0-800-501-007 (з 8:00 до 20:00 щодня, крім суботи та неділі), зі стаціонарних телефонів безкоштовно.


Наверхнаверх