logo
dollar
euro

Громадська рада при Полтавській ОДА перейнялася зростанням цін

10:21 28.03.2014 eye 436
Громадська рада при Полтавській ОДА перейнялася зростанням цін

25 березня відбулося розширене засідання Секретаріату Громадської ради при Полтавській ОДА та комісії з питань економіки, промисловості та підприємництва Громадської ради.

Під час цього засідання, зокрема, говорили про, з точки зору представників дорадчого органу, надзвичайно завищені, нічим необґрунтовані тарифи на послуги,  встановлені  ПАТ "Полтаваобленерго" та про зростання на 7%-20% з початку року цін на предмети широкого вжитку і, особливо, на продукти харчування.

В обговоренні дражливого питання ціноутворення взяли участь представники НКРЕ у Полтавській області, ПАТ "Полтаваобленерго", департаментів облдержадміністрації, інспекції контрою за цінами у Полтавській області, представники громадськості.

На засіданні прийняте рішення підготувати пропозиції щодо діяльності ПАТ "Полтаваобленерго" за участю фахівців. Що ж до підвищення  цін на продукти харчування, то, на думку учасників засідання воно є наслідком безвідповідальності та користолюбства виробників, посередників, власників торгівельних мереж, а також бездіяльності відповідних органів влади, які повинні  контролювати виконання вимог чинного законодавства, державної політики з цих питань та з питань захисту населення.

Громадська рада як консультативно-дорадчий орган при Полтавській облдержадміністрації направила звернення до голови Полтавської облдержадміністрації Вікторра Бугайчука з пропозицією дати доручення відповідним службам розглянути питання зростання цін на споживчому ринку області, провести  перевірку конкретних фактів їх підняття у торгівельних мережах, дати оцінку їх обґрунтованості й притягти до відповідальності порушників.


Наверхнаверх