logo
dollar
euro

Полтавський обласний тубдиспансер ще будується

23:22 16.09.2019 eye 1800
Полтавський обласний тубдиспансер ще будується

В цьому переконались сьогодні, 27 березня, голова облради Петро Ворона, його перший заступник Володимир Марченко, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Тетяна Корост.

Вони відвідали Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, який належить до об’єктів спільної власності територіальних громад області. Сьогодні їх увага була прикута до будівництва каналізаційних очисних споруд.

Як поінформував начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Шульга, планується збудувати сучасні очисні каналізаційні споруди, які матимуть трьохступеневий рівень очистки стоків та продуктивність 96 куб. метрів стоків на добу. Тендерні процедури вже проведені, Обладнання буде виготовлене у Чехії, за літо потрібно провести підготовчі роботи для його монтажу. Загальна вартість цього виду робіт на сьогодні складає понад 12 млн. грн.

Керівники облради дійшли висновку про необхідність виділення з обласного бюджету коштів на каналізаційні очисні споруди, встановлення даху на будівлі стаціонарного відділення та обшивки фасаду. Однак, вони висловили критичні зауваження щодо черговості виконаних будівельних робіт та їхньої якості. Зокрема, на будівля стаціонару досі не споруджено дах, тоді як вже розпочато монтування вікон та штукатурні роботи. Також  вони звернули увагу на незавершеноість ремонтних робіт поліклінічного відділення диспансеру.

Голова обласної ради Петро Ворона наголосив на персональній відповідальності замовників та підрядника робіт за стан будівництва важливого для територіальних громад області об’єкту охорони здоров’я.


Наверхнаверх