logo
dollar
euro

Полтавці готуються захищати Батьківщину

11:02 15.12.2019 eye 504
Полтавці готуються захищати Батьківщину

Наразі Полтавський обласний військкомат та підпорядковані районні (міські) військкомати доукомплектовані до штатів воєнного часу і виконують покладені на них завдання.

З початку березня до полтавського військкомату звернулося понад 3 тисячі чоловіків, які виявили бажання після оголошення мобілізації служити в армії, аби захищати Україну у випадку збройної агресії. Про це під час навальних зборів військовозобов'язаних повідомив журналістам  заступник військового комісара з виховної роботи підполковник Ярослав Пістун.

За  його словами допомогу в організації та проведенні занять надав Полтавський обласний військово-спортивний центр "Воїн". Мобілізовані військовослужбовці під контролем інструкторів центру відпрацювали збирання-розбирання автомата, прийоми стрільби пістолетів, автоматів, кулеметів, гранатометів, які є на озброєнні в українській армії.

Підполковник Пістун  також розповів, що серед тих, хто виявив бажання стати до лав Збройних сил України,  приблизно третина придатні до військової служби. Решта вийшли з призовного віку або не  придатні за станом здоров'я. Серед них є досвідчені офіцери, які проходили службу в гарячих точках та брали участь у миротворчих операціях, але за законодавством вони не підлягають призову. Їхній досвід використовується для підготовки призовників.


Наверхнаверх