logo
dollar
euro

Для зручності громадян розроблено відеоінструкцію по заповненню Декларації про майновий стан та доходи

13:40 26.03.2014 eye 513
Для зручності громадян розроблено відеоінструкцію по заповненню Декларації про майновий стан та доходи

Фахівці Головного управління Міндоходів у Полтавській області, нагадують, що з 1 січня 2014 року розпочалася кампанія "Декларування-2014".

Громадяни мають до 1 травня 2014 року подати декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2013 році, за місцем реєстрації. Декларування доходів – це, перш за все, виконання громадянином свого конституційного обов′язку, а також особистий внесок на благо держави.

З метою уникнення помилок у заповненні звітності та для зручності громадян фахівці Міністерства доходів і зборів України розробили відеоінструкцію, у якій на реальному прикладі відтворюється процес заповнення декларації про майновий стан і доходи.

Відеоінструкція з покроковим заповненням декларації розміщена на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України у розділі Медіа-центр: Відеогалерея - Інструкції з законодавства - Відеоінструкція "Заповнення декларації про майновий стан та доходи" або з інструкцією можна ознайомитися, клікнувши по банеру "Декларуй. Україну будуй" (позиція 10).

Мешканці Полтавської області можуть проглянути корисний відеоматеріал на моніторах Центру обслуговування платників, створених у всіх податкових інспекціях області.

Отримати консультацію стосовно подання декларації про майновий стан та доходи громадяни можуть безпосередньо у фахівців ЦОП, або зателефонувавши за номером інформаційно-довідкового департаменту 0-800-501-007, безкоштовно зі стаціонарних телефонів з 8:00 до 20:00.


Наверхнаверх