logo
dollar
euro

Громади національних меншин Полтавщини засуджують військову агресію з боку Російської Федерації

10:44 26.03.2014 eye 504

Керівники громадських організацій національних меншин, що проживають на Полтавщині, виступили зі спільною заявою стосовно військової агресії з боку Російської Федерації. Представники азербайджанської, вірменської, грузинської, єврейської, німецької, польської, ромської, чеченської громад засудили розпалювання війни, висловилися за єдину і неподільну Україну та закликали до миру.

Заява керівників громадських організацій національних меншин
щодо останніх подій в Україні

Ми, представники азербайджанської, вірменської, грузинської, єврейської, німецької, польської, ромської, чеченської громад Полтавської області, заявляємо, що події останніх місяців згуртували нас, з’єднали воєдино наше прагнення до гідного життя, свободи слова, чесного правосуддя, подолання корупції та благополуччя для нашої країни. Зараз, як ніколи раніше в історії, ми можемо заявити, що ми – єдині і нероздільні!

Не зважаючи на те, що ми різні, як листки могутнього українського дуба, але Україна у нас єдина. Тому звертаємося до всіх: давайте будемо разом працювати задля нашого спільного щасливого майбутнього.

Не сильний той, хто перемагає силою, а сильний той, хто чинить мудро, щоб у світі панувала справедливість. Тому ми засуджуємо недалекоглядні спроби російської влади спровокувати конфлікт, розділити сусідні народи, пролити братню кров. Усі ми добре розуміємо, у війні не буває ні переможців, ні переможених.

Ми мусимо зробите все, що в наших силах, щоб у нашому спільному домі завжди була злагода, мир і процвітання. Лише спільними зусиллями можемо зберегти єдність народу та Української держави!

Керівник Полтавського регіонального
Грузинського братства  "Георгія" Р.Б. Заркуа

Керівник Полтавського благодійного
єврейського центру "Хесед Нефеш" Т.Л. Фрідман

Керівник громадської організації
Спілки шанувальників польської культури
на Полтавщині "Полонія"  О.В. Андрієвська

Керівник Полтавської обласної регіональної
 організації "Конгрес Азербайджанців України"  Т.З Махмудов

Керівник Полтавського обласного місцевого
 осередку Всеукраїнської громадської організації
 "Діаспора чеченського народу" О.А. Муслімов

Керівник Полтавського обласного
товариства німців "Відергебурт" Л.В. Ріттер

Керівник громадської організації "Урарту" С.Е. Агаджанян

Керівник громадської організації
"Миргородські рома" М.І. Чернявський


Наверхнаверх