logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся велопробіг у вишиванках

9:42 26.03.2014 eye 1546
У Полтаві відбувся велопробіг у вишиванках

25 березня о біля воріт ПолтНТУ зібралося чимало студентів, яких яскраво відрізняли 2 речі: вишиванка і велосипед.

Саме так стартував черговий велопробіг студентства нашого університету, присвячений 200-річчю від дня народження великого українського поета Тараса Шевченка. Організаторами акції виступив Студентський парламент ПолтНТУ.

До цієї патріотичної акції долучилися студенти усіх факультетів та представники структурного підрозділу – Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму. Усього у велопробігу взяли участь близько 40 учасників.

До 200-річчя Тараса Шевченка, як символу українського патріотизму, організатори встановили своєрідний дрес-код для усіх велосипедистів: обов’язковим атрибутом кожного учасника мала стати вишиванка.

Стартуючи від університету велосипедисти продовжили рухатися Першотравневим проспектом до вулиці Леніна, далі вулицею Фрунзе до могили Івана Котляревського, на якому викарбувані слова великого Кобзаря, після цього, через центр міста, до Свято-Успенського Собору, який зображував у своїй картині Шевченко, і закінчився він пам'ятником Тарасу Григоровичу Шевченку. Студенти ПолтНТУ вшанували пам’ять великого поета його віршами, які прочитали студент архітектурного факультету Олександр Ганюшкін та студент будівельного факультету Роман Базалій.

Студенти ПолтНТУ підтримують подібні ініціативи і показують полтавцям приклад ведення здорового способу життя. Відкриваючи велосезон, вони зізналися, що хочуть урізноманітнити суспільне життя та отримати нові враження.

Нагадаємо, що студенти ПолтНТУ вже організовували велопробіг до 9 травня в минулому та позаминулому роках, а також тематичний виїзд у до Дня козацтва у листопаді 2013 року, - інформує прес-служба ПолтНТУ.


Наверхнаверх