logo
dollar
euro

Ініціатива чистоти в Кадетському корпусі отримує протидію

9:13 26.03.2014 eye 759
Ініціатива чистоти в Кадетському корпусі отримує протидію

Вчора, 25 березня координатори громадського руху "Чиста Полтава" завітали перевірити надійність забитих і замкнених входів до будівлі Кадетського корпусу. На них там чекала неприємна несподіванка.

Нагадаємо, що 15-ого і 22-ого березня "Чистою Полтавою" у цій споруді було проведено суботники. Наприкінці них, чоловіки забили дошками всі можливі шляхи доступу до будівлі.

Виявилося, що деякій частині полтавської молоді, яка регулярно перебуває у Кадетському як на атракціоні чи місці для побачень, двері, забиті дошками не стали на заваді. Дошки були виламані і доступ до корпусу тепер знову відкритий. Крім того, вандали зламали стіл, котрий своїми силами відремонтували активісти, щоб мати змогу розміщувати чай, печиво і фініки на прибиранні 22-ого березня.

Також постраждало заблоковане вікно, яке теж тепер відкрите для проходів.

У деяких кімнатах, котрі полтавська громада активно очищувала, з'явилися пляшки з під пива й інше сміття, котрого не було у суботу.

Кожна дія наштовхується на протидію. Це відомо всім. Координатори і не чекають, що буде легко.

Але найбільше неприйняття викликала пара неповнолітніх, котрі в момент перевірки координаторами будівлі вилізли на дах корпусу. Ці підлітки могли елементарно впасти з висоти і розбитися.

Міська влада зовсім не реагує на такі випадки, не забезпечує приміщенню охорону і не робить нічого, щоб припинити екскурсії небезпечною для життя спорудою — це є недбалістю і невиконанням своїх обов'язків.

Закривати очі на проблему - найлегше. Але потрібно вчитися тримати їх відкритими.


Наверхнаверх