logo
dollar
euro

У Полтаві фанати "Ворскли" пропонують приходити усім на стадіон з українським прапором

18:28 25.03.2014 eye 1054
У Полтаві фанати "Ворскли" пропонують приходити усім на стадіон з українським прапором

Угруповання фанів "Ворскли" WGLife закликало на своєму сайті приходити на найближчий домашній матч полтавської команди з ужгородською "Говерлою", який відбудеться у суботу, 29 березня, з національною симовлікою України

З давніх-давен заведено, що кожна держава має ряд символів, які поважають та шанують. Не є виключенням і нинішнє покоління українців, котре високо цінує символи національної незалежності та пишається ними.

Сьогодні команді WGLife хотілося б звернутися до всіх уболівальників полтавської Ворскли з проханням приносити на стадіон, окрім вже звичних біло-зелених кольорів улюбленого клубу, синьо-жовті кольори. Причому для візуального окрасу трибун можна використовувати не тільки рози, прапори, стрічки, власний одяг та іншу атрибутику, а навіть поліетиленові пакети з написом «BOSS» та інші речі. Аби тільки вони були в правильних кольорах.


Мета цих дій очевидна: зробити патріотичну неповторну атмосферу під час проведення футбольного матчу, а також надихнути наших хлопців на більш вагомі звершення. Адже переважна більшість гравців і тренерського штабу Ворскли є українцями.


Отож-бо, готуємось до наступного календарного матчу більш ретельно. Весь паркан, що огороджує трибуну має бути завішаний прапорами! 

Йдеться у повідомленні на сайті фанатів.


Наверхнаверх