logo
dollar
euro

Віктор Бугайчук: "Полтавські підприємства не будуть платити податки в Донецьку"

18:11 25.03.2014 eye 468
Віктор Бугайчук: "Полтавські підприємства не будуть платити податки в Донецьку"

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук звертається до Кабінету Міністрів України з пропозицією повернути всі полтавські підприємства на облік до податкової Полтавської області. Про це Віктор Бугайчук повідомив під час свого звіту перед громадами міста Кременчука та Кременчуцького району.   

"Наприкінці 2013 році із Полтавської області були переведені в податкову Донецької області три великих підприємства: кременчуцька тютюнова фабрика, завод "Полтавахіммаш" і підприємства газонафтового комплексу Полтави. Тобто із 16 мільярдів, які платила в бюджет Полтавська область, забрали 6, – розповів голова ОДА. – Підприємства працюють на території Полтавської області, але, як планувалось попередньою владою, податки мали йти на Донецьк".

За словами Віктора Бугайчука, також першочерговим завданням в економічному секторі є "вирощування" малого і середнього бізнесу, який за останні роки, на думку глави ОДА, був просто знищений.
 
Перший публічний звіт про виконану роботу голови Полтавської облдержадміністрації перед мешканцями Кременчука та Кременчуцького району відбувся цієї неділі, 23 березня, на Народному Віче.

Віктор Бугайчук звітувався перед представниками громад Кременчуччини за перший місяць своєї роботи. Як відзначив голова ОДА, незважаючи на труднощі через непросте фінансове становище в державі та процес зміни голів районних державних адміністрацій, вдалося без затримок виплатити усі зарплати та необхідні соціальні виплати.

"Буквально з перших днів мені довелося займатися питаннями стабілізації економіки, евакуації людей із Криму, підготовкою до прийому біженців, – розповів Віктор Бугайчук учасникам Народного Віче. –  Зараз військкомат переведений в режим роботи в умовах військового стану. Ситуація дуже непроста. Але на сьогодні ми готові приймати людей із Криму, маємо півтори тисячі місць для їх розміщення". Глава ОДА також відзначив, що українці мають бути готові до того, аби захищати свою свободу.


Наверхнаверх