logo
dollar
euro

Полтавська ОДА хоче припинити корупційні схеми щодо міжміських перевезень

13:00 25.03.2014 eye 451

Провести перевірку і з’ясувати справжні причини конфлікту між службами, що займаються міжміськими перевезеннями у місті Кременчуці, – таке доручення голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук дав сьогодні Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації,  а також обласному управлінню ДАІ.

Віктор Бугайчук зазначає: неподобства, які створюють незручності пасажирам, та можуть навіть загрожувати їхньому життю, повинні бути негайно припинені. Служби міжміських перевезень зобов’язані працювати легально і надавати якісні послуги.

Голова ОДА доручив Департаменту інфраструктури та туризму переглянути умови конкурсу міжміських перевезень і призначити дату нового конкурсу. "Будемо віддавати перевагу великим автобусам і згортати практику перевезень пасажирів бусиками", –  зазначив Віктор Бугайчук.

Як відомо, у Кременчуці склалася конфліктна ситуація між двома службами "1556" та "1558", що здійснюють  нерегулярні міжміські перевезення. За повідомленням кременчуцьких ЗМІ, водії цих служб скаржилися на переслідування та побори з боку невідомих на трасах, а також відбирають пасажирів  у служби-конкурента. Через загострення конфлікту між перевізниками були скасовані рейси на Київ.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх