logo
dollar
euro

На Полтавщині "Сокіл" і "Студентська Свобода" провели вишколи

9:29 25.03.2014 eye 1078
На Полтавщині "Сокіл" і "Студентська Свобода" провели вишколи

23 березня на Котелевщині в найбільшому поселенні скіфів – стародавньому місті Гелон, так званому Більському городищі, відбувся вишкіл членів молодіжних організацій "Сокіл" і "Студентська Свобода".

Активістам провів історичний екскурс у минуле східного та західного городищ давнього скіфського поселення археолог В’ячеслав Шерстюк. Також молодь разом із фахівцями здійснили пошукові  роботи. Вдалося знайти уламки керамічного посуду, рештки знарядь праці, елементи жіночих прикрас, які археологи будуть досліджувати.

Полтава.-Вишкіл-на-Більському-городищі
Далі свободівці і "соколята" вправлялись на витривалість, опановували орієнтування на місцевості, а також подолали дистанцію більше десяти кілометрів. На завершення вишколу активісти варили козацький куліш.

У Миргороді 23 березня члени місцевих молодіжних організацій "Сокіл" і "Студенська Свобода" провели вишкіл присв’ячений 375-літтю від дня народження великого гетьмана України Івана Мазепи. Молодь займалася фізичною підготовкою, вправлялася у рукопашному бою. Окремо миргородські активісти тренувалися в стрільбі з різних положень по мішенях, - повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх