logo
dollar
euro

У Полтаві провели акцію "Російське вбиває!"

7:49 25.03.2014 eye 1516
У Полтаві провели акцію "Російське вбиває!"

В одному з супермаркетів міста полтавська молодь провела акцію "Російське вбиває!".

В умовлений момент часу активісти разом падали на підлогу супермаркету, тримаючи в руках плакати з гаслами "Не поводься, як худоба свійська, українцю, не купуй російське!", "Купивши російський товар, ти оплатив смерть в окупації собі і своєму сусіду!", "Купуй українське — бойкотуй російське!".

Мета таких акцій — поінформувати українського покупця, що наші гроші, витрачені на російські товари, можуть і будуть використані Кремлем на війну проти України та окупацію наших територій. Учасники флешмобів переконані, що бойкот російських товарів — це та форма спротиву окупації України, до якої може й мусить сьогодні вдатися кожен громадянин. Окрім економічного впливу, бойкот продемонструє ворогові нашу єдність та рішучість, а також посприяє запровадженню санкцій проти Росії з боку світової спільноти.

unnamed (3)
Коли торік, у відповідь на ворожу політику Росії щодо України й заборону Росією українських товарів, "Відсіч" розпочала кампанію "Не купуй російське!", декому з громадян доводилося пояснювати, навіщо потрібен бойкот, доводити його ефективність, а також переконувати тих, хто не бачив у діях Росії ворожості та вважав її братньою країною. Нині ж, після російського військового вторгнення та анексії Криму, можна констатувати: український народ остаточно прозрів — вони майже одностайно настроєні бойкотувати товари окупантів. Тож можна спрогнозувати, що хвиля флешмобів "Російське вбиває!", як і бойкот загалом, тепер ширитимуться Україною із чимдалі більшим розмахом.


Наверхнаверх