logo
dollar
euro

Громадськість Семенівського району затвердила кандидатуру нового начальника районного відділення ДАІ

23:47 15.12.2019 eye 376
Громадськість Семенівського району затвердила кандидатуру нового начальника районного відділення ДАІ

Сьогодні, 24 березня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун разом із представниками районних організацій політичних партій та громадських організацій обговорили кандидатури на посаду начальника відділення Державної автомобільної інспекції з обслуговування Семенівського району.

В обговоренні виступили взяли участь Тарас Верменич (ВО "Свобода"), Микола Данилейко ("УДАР" Віталія Кличка), Олександр Яровий (ВО "Батьківщина"), голова районної Спілки ветеранів Афганістану Леонід Шкарупа, депутати районної ради: Ольга Лисенко, учасник подій на Майдані Григорій Пипич, директор загальноосвітньої школи Наталія Іванина.

Зібрання підтримало  кандидатуру Анатолія Черевка та висловили пропозиції щодо удосконалення роботи ДАІ. Зокрема громадськість непокоїть врегулювання руху велосипедистів, особливо в нічний час тощо.  Голова райради Ольга Мохун звернула увагу на те, що працівники ДАІ, яких в районі тільки троє, в своїй роботі мають активно спиратися на співпрацю із громадськими формуваннями з охорони правопорядку, що створені в кожній громаді району. Також вона наголосила на необхідності взаємодії працівників підрозділу з юними інспекторами дорожнього руху в проведені профілактики безпеки на шляхах в загальноосвітніх закладах.


Наверхнаверх