logo
dollar
euro

Минула влада "перекинула" податки підприємств Полтавщини на Донецьк

16:33 24.03.2014 eye 973
Минула влада "перекинула" податки підприємств Полтавщини на Донецьк

Про це, зокрема, говорив учора новий голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук 23 березня у Кременчуці на Народному Віче.

"Наприкінці 2013 році із Полтавської області були переведені в податкову Донецької області три великих підприємства – це кременчуцька тютюнова фабрика, завод "Полтавахіммаш" і підприємства газонафтового комплексу Полтави. Тобто із 16 мільярдів, які платила в бюджет Полтавська область, забрали 6, – розповів голова ОДА. – Підприємства працюють на території Полтавської області, але, як планувалось попередньою владою, податки мали йти на Донецьк".

За словами Віктора Бугайчука, зараз Полтавська обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України, щоб повернути всі підприємства на облік до податкової Полтавщини. Таким чином частина податків повернеться в бюджет області.

Віктор Бугайчук також повідомив, що на посаду голови Кременчуцької районної державної адміністрації подав кандидатуру Ганни Капустян, професора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Зараз документи перебувають на затвердженні в Адміністрації Президента України. Розповів по готовність області прийняти півтори тисячі  біженців з Криму тощо.


Наверхнаверх