logo
dollar
euro

До фіналу "Червоної рути" потрапив полтавський "Дідько лисий"

12:25 24.03.2014 eye 659
До фіналу "Червоної рути" потрапив полтавський "Дідько лисий"

Стартував відбірковий етап ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона рута-2015".

Відбіркові конкурси відбуватимуться в 2014 році у 26 містах України.  Молоді митці змагатимуться в шести найпопулярніших музичних жанрах:популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

Полтава стала другим містом після Івано-Франківська, де пройшов відбірковий естап "Червоної рути". Організували захід, який відбувся в приміщенні Полтавської державної аграрної академії, управління культури Полтавської облдержадміністрації  та Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Свій творчий доробок представили більше 20-ти музичних колективів та окремих виконавців.

Путівку до фіналу "Червоної рути", який відбудеться наступного року, отримали  полтавські рок-гурти "Дух свободи" та "Дідько лисий".  За результатами відбіркового конкурсу шанс потрапити до фіналу отримали також: Артем Зінченко, Анастасія Ваценко, Анастасія Мірошниченко, Андрій Власенко (м. Полтава), Наталія Шевченко (Машівський район), Віталій Підопригора (Новосанжарський район), полтавський гурт "Брат Кіндрат", "I Captured a Terrorist".

Сподіваємось, що полтавським музикантам та співакам на фестивалі "Червона рута-2015" поталанить більше, ніж у 2013 році. Тоді тільки одна виконавиця з Полтави, Юля Глущенко стала дипломантом у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком – сольний спів.

Нагадаємо, "Червона рута" залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців. Участь у конкурсах "Червоної рути" не потребує від учасників жодних вступних внесків. Вхід для глядачів є вільним.


Наверхнаверх