logo
dollar
euro

Полтавська міліція очищує свої лави

21:24 11.12.2019 eye 1103
Полтавська міліція очищує свої лави

Відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області повідомляє, що новостворені мобільні групи управління здійснюють постійні профілактичні виїзди до органів і підрозділів міліції Полтавщини.

Головними завданнями їх є контроль за дотриманням особовим складом підрозділів дисципліни й законності та забезпечення належного виконання своїх функціональних обов’язків щодо захисту конституційних прав і свобод громадян.

Уже здійснені 7 контрольних перевірок органів і підрозділів внутрішніх справ області. За їх результатами складено 2 протоколи за порушення ПДР, виявлено 11 інших порушень транспортної дисципліни та 9 порушень службової дисципліни. До дисциплінарної відповідальності за допущені порушення транспортної дисципліни притягнуті 6 працівників, за порушення службової дисципліни – 9. Підготовлені 4 накази УМВС, якими 1 працівника звільнено з органів внутрішніх справ за скоєння вчинку, що дискредитує звання рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, 3 працівників звільнено з ОВС за порушення дисципліни та 1-го працівника звільнено з посади. Крім того, оголошено 3-и суворі догани, 5 доган, 6 зауважень.

Щовівторка питання зміцнення дисципліни та законності розглядається на оперативних нарадах УМВС.


Наверхнаверх