logo
dollar
euro

Архієпископ Полтавський та Кременчуцький УПЦ КП Федір закликав до початку діалогу про об'єднання Українського Православ'я

13:02 21.03.2014 eye 542
Архієпископ Полтавський та Кременчуцький УПЦ КП Федір закликав до початку діалогу про об'єднання Українського Православ'я

Сьогодні в ОКІА "Новини Полтавщини" відбулась прес-конференції, в якій взяв участь  архієпископ Полтавський та Кременчуцький Української Православної Церкви Київського Патріархату Федір.

Організували зустріч з журналістами Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та громадська організація "Майдан".

Ахієпископ Федір, зокрема, зазначив, що  Церква не може стояти осторонь процесів, що відбуваються в суспільстві. Вона має ділом довести вірність Христу і своєму народу. Необхідно розпочинати діалог по здоланню розколу Церкви в Україні та консолідації зусиль для протидії зовнішньому агресору та внутрішнім негараздам. Ахієпископ  запропонував духовенству УПЦ Московського Патріархату з найближчої неділі в усіх храмах Полтавщини, незалежно від їх конфесійної приналежності, проводити служби за примноження любові і викорінення ненависті та всякої злоби. Також він висловився за необхідність пошуку діалогу з представниками УПЦ Московьского Патріархату, запрошення їх до участі в спільних обговореннях з громадськістю, представниками влади та ЗМІ.

Як вважає архієпископ Федір, під час обговорень треба поставити духовенству Московського Патріархату три питання: чи вони підтримують суверенітет України, євроінтеграцію та створення Помісної Православної Церкви? І якщо вдасться дійти згоди з цих питань, то буде вироблена спільна позиція. Зі свого боку, Українська Православна Церква Київського Патріархату засуджує агресію з боку Росії, прояви сепаратизму та вважає необхідним почати діалог про негайне об'єднання Українського Православ'я.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх