logo
dollar
euro

Очільник Полтавщини вимагає негайно розслідувати замах на вбивство миргородського активіста Василя Третецького

20:38 18.09.2019 eye 436
Очільник Полтавщини вимагає негайно розслідувати замах на вбивство миргородського активіста Василя Третецького

"Вимагаю від правоохоронних органів Полтавщини найближчим часом знайти замовників і виконавців замаху на вбивство миргородського голови Народної ради Василя Третецького".

Про це 19 березня 2014 року на народному вічі заявив голова Полтавської обласної державної адміністрації свободівець Віктор Бугайчук, - повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Із дня злочину минає четвертий день. Є свідчення постраждалого Василя Третецького. Але слідство поки не висуває основних версій.

"Я тримаю справу на особистому контролі. Вона в жодному разі не має зайти в глухий кут. Мені щоденно звітують про хід розслідування. Безпрецедентний замах на активіста, що відбувся посеред білого дня, – це неприпустимий і зухвалий злочин. Правоохоронці повинні активізуватися й задіяти найкращих фахівців для затримання винних, а також зобов'язані забезпечити на вулицях Миргорода спокій і порядок", – наголосив керівник Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук.

Нагадаємо, що 16 березня 2014 року в Миргороді близько 13-ї години було здійснено замах на вбивство активіста місцевого Майдану, голови Народної ради Василя Третецького.


Наверхнаверх