logo
dollar
euro

На Полтавщині знову "знайшовся" добре обладнаний нелегальний гральний заклад

11:49 20.03.2014 eye 398
На Полтавщині знову "знайшовся" добре обладнаний нелегальний гральний заклад

Нещодавно у Полтаві громадські активісти виявили аж два розташованих поруч непогано обладнаних нелегальних гральних зали. Тепер такий "знайшовся" і в Лубнах.

Прес-служба Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області повідомляє, що підпільний гральний заклад викрили працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю Лубенського міськвідділу міліції. Працював він у людному місці, неподалік Лубенського міського ринку у підвальному приміщенні.  На момент появи в гральному закладі, там були відвідувачі. Правоохоронці вилучили  26 комп’ютерів, за допомогою яких велася азартна гра.

Власником грального закладу виявився мешканець Донеччини, який орендував  приміщенні в районному центі.  Він, напевне, мав певні підстави для зухвалості, адже невдовзі після обшуку завіз в орендоване приміщення 8 комп’ютерів та 10 гральних автоматів. Їх вилучили при другому ошуці, проведеному 12 березня. Загалом вилучено 34 комп’ютери  та 10 гральних автоматів. Вони  направлені  на комп'ютерно-технічну експертизу до НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області, за результатами якої буде вирішуватись питання про притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб. Незаконний гральний бізнес може коштувати їм штрафу в розмірі від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

На жаль, складається враження, що нелегальний гральний бізнес до сих пір почувався на Полтавщині достатньо вільготно. Адже один виявлення одного нелегального грального закладу може "зійти" за випадок, коли їх вже три в не надто великих насправді містах – то вже закономірність.  Буде дивно, якщо нелегальні осередки  азарту не будуть знайдені й в інших містах області.


Наверхнаверх