logo
dollar
euro

Полтавська охоронна компанія відхрещується від озброєних молодиків, затриманих у Дніпропетровську

14:16 17.08.2019 eye 948
Полтавська охоронна компанія відхрещується від озброєних молодиків, затриманих у Дніпропетровську

Компанія "Явір-2000" сьогодні на своєму сайті оприлюднила офіційну заяву, в якій йдеться, що в Дніпропетровську серед затриманих провокаторів не було її співробітників.

Серед людей, затриманих міліцією, виявився колишній співробітник полтавської охоронної компанії Андрій Аркадійович Фалат, котрий був звільнений 2 місяці тому, говориться в заяві. Також  компанія повідомляє, що не надає  послуги охорони  нардепу Олегу Царьову і її співробітники, згідно  законодавству України , не мають право на носіння вогнепальної зброї.

Нагадаємо, що 16 березня в Дніпропетровську затримали 5-х озброєних провокаторів.  Зокрема, в повідомленні ТСН йшлося, що в Дніпропетровську активісти "Правого сектору" і міліція затримали чотирьох підозрілих чоловіків, які в двох автомобілях везли цілий арсенал зброї та російську символіку. У "Правому секторі" говорили, що один із затриманих запевняв, ніби є помічником народного депутата Олега Царьова. Сам нардеп це спростував. У міліції підтвердження словам затриманого теж немає. Головний міліціонер Дніпропетровська повідомив, що відкрито провадження за фактом підготовки до масових безладів. Санкція за цією статтею – позбавлення волі від 5 до 8 років.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх