logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА виступає за ліквідацію місцевих адміністрацій

18:51 19.03.2014 eye 620
Голова Полтавської ОДА виступає за ліквідацію місцевих адміністрацій

19 березня голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук заявив: "Свободівці Полтавщини в жодному разі не триматимуться за крісла і продовжуватимуть виступати за реформу місцевого самоврядування, яка передбачатиме ліквідацію місцевих адміністрацій".

Віктор Богайчук зазначив, що для повноцінного розвитку територіяльних громад місцеве самоврядування повинне пройти децентралізацію й отримати більше повноважень.

"Доки ми чекаємо законопроєкту про місцеве самоврядування та початку реформи, то, звичайно, працюватимемо на посадах в ОДА і РДА. Однак, їхня ліквідація є одним із основних наших завдань. Зникнення ОДА та РДА зруйнує ту тоталітарну вертикаль влади, коли їхні очільники, всупереч думці громад, призначалися "згори". Ми виступаємо за те, щоби люди мали змогу обирати делегатів у районні чи обласні ради, а ті, своєю чергою, прозоро та відкрито формували виконавчі комітети. Це буде проявом прямого народовладдя", – наголосив голова Полтавської обласної державної адміністрації свободівець Віктор Бугайчук прес-службі Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх