logo
dollar
euro

Дніпропетровці подають приклад полтавцям. Вони не хочуть бачити Кобзона почесним громадянином свого міста

14:35 15.12.2019 eye 1446
Дніпропетровці подають приклад полтавцям. Вони не хочуть бачити Кобзона почесним громадянином свого міста

Йосип Кобзон, який народився в 1937 році, в нині депресивному містечку Часов Яр, Донецької області, й жив в Україні до 1958 році, однозначно підтримав загарбника-Путіна. Більше того, Кобзон підписався під висуненням Путіна на Нобелівську премію миру.

І до сих пір Йосип Кобзон, відданий рашист за переконаннями, залишається почесним громадянином Дніпропетровська, Полтави, Дрнецька, Краматорська, Слов’янська, Часов Яра, Артемівська, Горловки. Загалом 28, серед яких немало українських, зробили Кобзона почесним громадянином. Більше того, він є повним кавалером українського ордена "За заслуги". "Прислужився" він двічі перед президентом Леонідом Кучмою, котрий нагородив його орденом ІІ та ІІІ ступеня в 2000 та 2002 роках, та перед Януковичем, котрий допоміг співакові завершити орденську "колекцію" в 2012 році. Янукович нагородив Кобзона "за вагомий особистий вклад в соціально-економічний та культурно-освітній розвиток Донецької області, багаторічну добросовісну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя утворення області".

Наскільки Йосип Кобзон сприяв соціально-економічному розвитку Донеччини, вирішувати донеччанам. А ось в Дніпропетровську, де співак-політик навчався в школі та гірничому технікумі, вже створено ініціативну групу, котра збирає підписи мешканців міста для позбавлення Йосипа Кобзона звання "Почесного громадянина Дніпропетровська". Про це на свій сторінці у Facebook повідомив головний редактор "Популярної газети" та активіст місцевого Майдану Андрій Богатирьов. Як сказано в оприлюдненій заяві Богатирьова, подібна ініціатива обумовлена "неповагою та презирством до української держави та народу України". Ініціативна група планує зібрати достатню кількість підписів мешканці міста, а потім звернутися до спеціальної комісії Дніпропетровської міської ради.

У Полтаві публічно за позбавлення Йосипа Кобзона звання "Почесний громадянин Полтави", наданого йому у 2002 році, виступив поки що лише депутат Полтавської облради Діонісій Каплін. Про це повідомляла полтавська газета "Коло" та ТСН каналу 1+1. Повідомлялось, що він звернувся до міського голови Полтави Олександра Мамая з вимогою розглянути на сесії 22 лютого питання про позбавлення співака Йосипа Кобзона звання почесного громадянина міста. На жаль, звернення депутата облради не призвело до жодних практичних дій. Чи означає це, що полтавці й надалі терпітимуть людину, яка виступила проти народу України, серед почесних громадян міста?


Наверхнаверх