logo
dollar
euro

18 березня у Полтаві відбудуться благодійні акції

17:02 17.03.2014 eye 884
18 березня у Полтаві відбудуться благодійні акції

Цього дня на телеканалі "Лтава" відбудеться благодійний телерадіомарафон "Герої не вмирають!", присвячений пам’яті Небесної сотні. Цього ж дня у театрі ім.Гоголя –  благодійний концерт-реквієм.

До участі у телемарафоні  "Герої не вмирають!" запрошені  голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, голова обласної ради Петро Ворона, активні учасники і лідери Полтавського Євромайдану, громадські діячі, архієпископ Полтавської єпархії УПЦ Київського Патріархату, учасники боїв на Грушевського та інші.

У театрі ім. Гоголя відбудеться  концерт-реквієм "Лину поглядом у неба блакить...", присвячений пам’яті  Небесної сотні. До підготовки заходу залучені  кращі творчі сили театру: відомий режисер Владислав Шевченко, заслужена артистка України Маргарита Томм, артистка Надія Карпова та симфонічний оркерстр під орудою народного артиста Віталія Скакуна. Звучатимуть твори Р.Глієра, Ф.Шуберта, Д.Тьомкіна, М.Леонтовича. Квитки на концерт-реквієм коштують 15 грн., їх можна придбати у касах театру.

Кошти, зібрані під час телемарафону та виручені за квитки,  будуть спрямовані на допомогу сім’ям загиблих та спорудження меморіалу Небесній сотні біля Полтавської ОДА. Цей меморіал має стати народним: на нього бюджетні кошти не перераховутимуться. Координує збір коштів скарбник Полтавського Євромайдану Сергій Марчишинець (телефон-050-19-53-861). Про заходи повідомив Олег Пустовгар, активіст полтавського Майдану, помічник-консультант депутата Верховної Ради В’ячеслава Кириленка, голова Полтавської обласної організації партії "За Україну!".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх