logo
dollar
euro

Полтавські "Сокіл" і "Студентська Свобода" провели перший цьогорічний вишкіл

15:02 17.03.2014 eye 366
Полтавські "Сокіл" і "Студентська Свобода" провели перший цьогорічний вишкіл

16 березня на Полтавщині в лісовому масиві неподалік села Головач члени молодіжних організацій "Сокіл" і "Студентська Свобода" провели перший у новому році вишкіл. Його присвятили повстанській боротьбі загонів отамана Леонтія Христового проти більшовицьких окупантів.

Свободівці і "соколята" вправлялися в спортивному орієнтуванні, опановували основи рукопашного бою, боксу, виконували фізичні вправи та практикувалися в стройовій підготовці.

"Зміни в країні нині потребують витримки, гарту та великої сили, як фізичної, так і моральної, духовної, інтелектуальної. У стані військової окупації подібні вишколи надзвичайно актуальні. Вони дисциплінують та вчать контролювати себе, а на прикладі історичних постатей – боротися за майбутнє свого народу без страху, жалю, до останнього подиху", – наголосив під час вишколу заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" із молодіжних питань Микола Біляєв.

Ідеологічну лекцію з історії повстанської боротьби загонів отамана Леонтія Христового проти большевицьких окупантів на території Полтавщини 1920–1921 років прочитала очільниця жіночого куреня "Студентської Свободи" Ганна Мантрова. Проце повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх