logo
dollar
euro

Якщо вони захочуть побувати в Європі, то перешкоджати їм буде нереально

1:46 16.12.2019 eye 779
Якщо вони захочуть побувати в Європі, то перешкоджати їм буде нереально

Із запізненням через нестабільну ситуацію в Україні, поновився чемпіонат країни з футболу. У Полтаві "Ворскла" зустрічалася з луганською "Зорею".

...Розвідник з цікавістю розглядав вулиці містечка, в яке його привели службові завдання. І хоч погода сьогодні дарувала варіанти на будь-який смак, від теплого сонечка, до поривчастого вітру, дощу та снігу, ніщо не могло завадити виконанню завдання. Раптом увагу найманця привернули групи людей з біло-зеленими елементами атрибутики. Занепокоєно перебравши в думках основні кольори потенційного противника, солдат зацікавився. І обережно рушив за людом – до стадіону "Ворскла".

- Кто играет? – ледве не видав себе необережним запитанням агент.

- "Ворскла" ж! "Зоря" в гості приїхала! Боротьба за Європу! – отримав у відповідь військовий і задумався. Бач як, їм пояснювали, що боротьба за Росію і Європу має відбуватися зараз в іншій частині країни, аж виявляється, що й у Полтаві зараз відбувається щось важливе.

Тим часом на не надто яскравому газоні з’явилися футболісти. "Смотри-ка, форма зеленая как у наших – здивувався гість. – Буду смотреть за ними внимательней!". Розвісивши вуха, шпигун намагався отримати цінну інформацію з балачок оточуючих.

- А Турсунов замінив у старті Ребенка, – пролунало від сусіда зліва – А Романчука Сачко не наважився випустити у захист, перевівши Пердуту на правий фланг. А Богуша навіть в запасі нема...

Та раптом розмова припинилася – увесь стадіон встав і над полем запанувала скорботна хвилина мовчання.

"Как же так?! В честь экстремистов? Или я чего-то не понимаю?" – панічно метались думки шпигуна. "Но не может же такого быть, весь стадион, много русскоговорящих и вот так..."

Та у ще більший ступор ввігнала перекличка, що як ніколи гучно лунала над полем, доки ворскляни уже на початку матчу намагалися втілити свою перевагу у голи. Слава Україні!  Героям Слава! Такого злагодженого і щирого скандування на матчі у Полтаві не було давно.

Дивлячись, як Яховіч, Громов, Турсунов окупували штрафний майданчик гостей, таємний воїн від захоплення не міг вимовити і слова: "Ну прямо как мои парни военные части украинцев в Крыму!". Та і результат поки був незмінний – оборона працювала без збоїв.
 
Тим часом арбітр направо і наліво роздавав попередження. "Ха! Это мне напоминает действия европейцев и американцев – відмітив солдат, – они тоже все предупреждают и предупреждают".

- Тримай його! Тримай! Втече! – заволали поряд і агент мало не підскочив з переляку. Але то було адресовано не йому, просто на полі Хомченовський спокійно промчав своїм флангом і видав точний пас на одинокого Болі, який спокійно відправив м’яч у ворота.
 
Перерва порадувала іноземного громадянина милозвучним виконанням українських пісень. Заслухавшись, він мало не забув про мету своєї операції.

А початок другої частини гри мало не поставила крапку на сподіваннях господарів. Це невтримний Хомченовський дивом не влучив у ворота з вигідної позиції. "Вот вам Европа!" – радувався провокатор. – "Еще чуть-чуть и все ваши планы уйдут в небытие!"

Але раптом усі думки потонули у вибуху емоцій. Виявляється, форвард "Ворскли" Яховіч зумів таки після кутового відправити м’яч у сітку воріт "Зорі". Шпигун втягнув голову в плечі і до кінця матчу уже навіть не намагався знайти можливостей для втілення своїх планів. Він лише з замиранням серця слідкував за відчайдушною боротьбою на полі, все більше дивуючись настирності, вірі та високому бойовому духу команд.

Виходячи із стадіону і спостерігаючи за обличчями людей, за їх емоціями, поведінкою, агент іноземної розвідки все більше упевнювався у думці: "Такой народ не победить. Целеустремленный. Сильный. Единый... Если они захотят побывать в Европе, то препятствовать им будет нереально".

Сайт уболівальників "Ворскла"


Наверхнаверх