logo
dollar
euro

Лубенці пікетували міськраду, вимагаючи кадрових змін у міському керівництві

9:14 16.03.2014 eye 545

У Лубнах 14 березня  з восьмої ранку представники політичних, громадських організацій та активні громадяни пікетували міську раду. Вони вимагали звільнення першого заступника та заступника  міського голови, секретаря міськради.

ГПО "ЛМ Народна Рада" рекомендувала двох кандидатів на посади заступників міського голови - В.М Шостака. С.В. та Ванюшкіна. На посаді секретаря міськради лубенці хотіли б бачити Н.І.  Костюк.  Зараз ці посади обіймають колишні представники Партії регіонів, осередок якої в місті ліквідований. Міська влада до цього не прислухалась до Народної Ради. Посадовці, від яких очікували подання заяв на звільнення, цього не зробили. Міський голова О.П. Грицаєнко, колишній голова місцевого осередку Партії регіонів, відмовив в скликанні позачергової сесії. Це обурило громаду і вона вирішила провести пікет, щоб в черговий раз довести що основним джерелом влади є народ.

Пікетувальники таки домоглися того, що заступники голови міськради подали заяви на звільнення. Тепер Народна Рада Лубен вимагатиме затвердження на цих посадах кандидатур, висунутих  громадою міста.  Про це повідомляє Влад Лукаш, мешканець Лубен.


Наверхнаверх