logo
dollar
euro

Кадетський корпус звільняють від сміття

20:09 15.03.2014 eye 777
Кадетський корпус звільняють від сміття

15 березня У Полтаві відбулося перше прибирання Кадетського корпусу.

Ініціювала захід з допомогою соцмереж спільнота "Чиста Полтава" (vk.com/clean_poltava), в основі якої були студенти. Але на сам суботник прийшли люди різного віку і статусів. Жодних прапорів, символів чи довгих промов – уже це не може не радувати.

Оскільки волонтери розподілилися на різні території в залежності від наявних інструментів, то все проходило самоорганізацією – ніхто не чекав указівок, а діяв, співпрацюючи з друзями, знайомими чи просто людьми, що опинилися поруч.

Фото Кадетського_1
Полтавці показали, що вони готові працювати заради чистоти свого власного міста. Мало того, що їх робота була неоплачувана, багато хто ще й витратив свої власні кошти на мішки для сміття, маски на обличчя, рукавиці (а дехто закупляв не тільки для себе, а й для тих, хто не подбав про свій захист).

Частина людей працювали просто неба, очищуючи подвір’я від дощок і сміття, частина – у самому корпусі. Розділяючись на групки, полтавці очищували кімнати за кімнатою, обережно діючи в тих місцях, де було розбите скло, проблемна (це слово не повністю виражає той стан) підлога, ями.

adO77HfenVA
Така ініціативність людей не могла не радувати. Більшість прийшли у чистому одязі, але все одно не боялася тої куряви, котра летіла з кімнат від роботи віників.

Зрештою, після 3,5 годин прибирання було зрозуміло, що ця акція – тільки початок і для того, щоб хоча б звільнити Кадетський від сміття, котре воліли не помічати скільки років, потрібно ще кілька подібних заходів.

І вони незабаром будуть.


Наверхнаверх