logo
dollar
euro

На упаковці пластівців вівсяних "Веста-ЛС" розмішувалась неправдива інформація

10:20 15.03.2014 eye 754
На упаковці пластівців вівсяних "Веста-ЛС" розмішувалась неправдива інформація

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала  фізичній особі-підприємцю Прядко Сергію Івановичу припинити дії у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Антимонопольники встановили, що підприємець  неправомірно розміщував на упаковці пластівців вівсяних "Веста-ЛС" позначення - "ГОСТ-3034-75", адже в документах на продукцію  відсутнє посилання на виготовлення продукції саме за нормами державного стандарту. Крім того проведена експертиза підтвердила, що фактично продукція не відповідала вимогам держстандарту "Крупа овсяная. Технические условия". Порушення виявлені за такими показниками: доброякісне ядро (не менше ніж 98,5 %, фактично 96,9%, в тому числі колотих ядер не більше 1,0, фактично колотих ядер не більше 1,8%), мучка (не більше 0,5 %, фактично 0,97%).

Отже, адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення рекомендувала фізичній особі- підприємцю Прядку усунути причини виникнення ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції"  у вигляді   поширення інформації на упаковці пластівців вівсяних "Веста-ЛС", що вводить в оману та в подальшому дотримуватись вимог законодавства про захист від недобросовісної конкуренції при оформленні упаковок продукції.

Виконуючи  рекомендації, підприємець повідомив про вилучення зазначеної продукції з продажу та зобов’язався в подальшій діяльності додержуватись правил добросовісної конкуренції, повідомляють в териториторіальному відділенні АМКУ.


Наверхнаверх