logo
dollar
euro

На Полтавщині прокурор ненавмисно, але таки влучив у адвоката Кодексом

22:34 15.12.2019 eye 488
На Полтавщині прокурор ненавмисно, але таки влучив у адвоката Кодексом

Прокуратура Полтавської області прийняла для проведення досудового розслідування кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 13 березня поточного року у приміщенні Крюківського районного суду м. Кременчука (ч. 1 ст. 125 - умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Прокурор, котрий невдало махнув книжкою КПК, не місцевий – із сусідньої області. Як повідомляє наша прокуратору, встановлено, що після судового засідання по кримінальному провадженню один з підсудних розпочав суперечку з державним обвинувачем. Під час словесної перепалки, відстоюючи свою позицію, прокурор випадково влучив Кримінальним процесуальним кодексом у адвоката підзахисного, після чого одразу попросив пробачення. Обласна прокуратура обіцяє, що у ході досудового розслідування з’ясує  всі обставини інциденту, зокрема, і причини його виникнення.

Зазначимо, що у суді, після засідання якого стався інцидент,  розглядалась справа щодо 5 членів організованої злочинної групи за фактом фіктивного підприємництва, підробки та використання документів, ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження в бюджет коштів в особливо великих розмірах.


Наверхнаверх